Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Szkoła Języków Obcych
 
 
Szanowni Państwo,                                       

Szkoła Języków Obcych Centrum Edukacji Grupa ORLEN to placówka szkoleniowa z ponad 20 letnim doświadczeniem w realizacji szkoleń językowych na płockim rynku i nie tylko.

Naszym celem jest zapewnienie Państwu najwyższej jakości usług językowych, poprzez indywidualne podejście do każdego Klienta, a także bogatą ofertę kursów i warsztatów językowych.

Przez lata doświadczenia nauczyliśmy się, że dzięki starannemu przygotowaniu i konsekwencji we wdrażaniu planów w życie, inwestycje naszych klientów w szkolenia językowe przynoszą najlepsze efekty.

Uczymy takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, rosyjski, francuski, czeski, hiszpański, polski dla obcokrajowców.           

To co nas wyróżnia to wysoka jakość usług, która jest możliwa dzięki szerokiej ofercie, ogromnemu doświadczeniu w nauczaniu oraz indywidualnemu podejściu do Klienta. Główny nacisk kładziemy na kontakt z żywym językiem, czemu sprzyjają zajęcia z lektorami "natywnymi", improwizowane sytuacje naturalne.

W rankingu Book of Lists 2018 w kategorii Szkół Językowych nasza Szkoła Języków Obcych znajduje się na 7 miejscu wśród wszystkich szkół językowych w naszym kraju.

​​
Jakość realizowanych przez nas szkoleń językowych potwierdzona jest również certyfikatem ISO.
Jakość nauczania w naszej Szkole została również potwierdzona przez Kuratorium Oświaty w Warszawie. Po wnikliwej kontroli, przyznano nam akredytację na prowadzenie kursów ogólnych, biznesowych oraz egzaminacyjnych z języka angielskiego.

Szkoła Języków Obcych Centrum Edukacji Grupa ORLEN jako jedna szkoła w Płocku może poszczycić się uzyskaniem Akredytacji Kuratorium Oświaty.

 
 
 
Szkoła Języków Obcych Centrum Edukacji Grupa ORLEN  należy do Sieci Szkół TELC.

 
 
 
 
JAK UCZYMY?

  • nasi Słuchacze łączeni są w grupy o zbliżonym poziomie znajomości języka
  • małe grupy – słuchacze szybciej robią postępy i chętniej uczestniczą w zajęciach
  • lekcje są starannie przygotowane, prezentacja nowego słownictwa i struktur gramatycznych przebiega w angażujący słuchaczy sposób, pamiętamy również o powtórkach i utrwalaniu materiału
  • konwersacje – istotną częścią lekcji są dyskusje i scenki z życia codziennego
  • zajęcia prowadzone są w języku, którego dany kurs dotyczy np. kurs angielskiego po angielsku
  • lekcje są tak zorganizowane, by zapewnić naszym słuchaczom zróżnicowaną interakcję w trakcie zajęć, dzięki czemu maksymalnie wykorzystujemy czas przeznaczony na naukę
  • słuchacze pracują w parach bądź grupach, a lektor słucha i na bieżąco poprawia ich błędy
  • materiał zawarty w podręczniku wzbogacany jest ciekawymi tekstami dodatkowymi, dostosowanymi do poziomu słuchaczy
  • skutecznie motywujemy do nauki i regularnie sprawdzamy postępy słuchaczy w nauce języka poprzez powtórki, prace domowe oraz testy okresowe i końcowe.

 
 

Marki Grupy ORLEN