Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Marcin Puchalski

Marcin Puchalski

Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej (studia inżynierskie, kierunek Mechanika i Budowa Maszyn, 2008) oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego (studia magisterskie, 2010). W roku 2013 ukończył studia podyplomowe z zakresu Diagnostyki Technicznej i Eksploatacja Systemów Technicznych na Politechnice Warszawskiej. W roku 2020 rozpoczął studia podyplomowe Executive Master of Business Administration (EMBA) w Collegium Humanum. Ukończył liczne kursy oraz szkolenia, między innymi z zakresu analityki danych, negocjacji, prognozowania w biznesie i marketingu internetowego.
 
W latach 2007-2019 związany z firmą ROLMAR działającą w sektorze produkcji oraz dystrybucji części do ciągników i maszyn rolniczych. W latach 2019-2020 pracował w PKN ORLEN S.A. na stanowisku Kierownika projektu w obszarze zakupów dla Stacji Paliw. W sierpniu 2020 powołany został do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Spółki Centrum Edukacji Sp. z o.o.

Prywatnie pasjonat nowych technologii, informatyki, muzyki rockowej (w szczególności zespołu Kult), podróży oraz turystyki górskiej.

« powrót

 
 

Marki Grupy ORLEN