Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Koordynator zespołu eventowego
Obecnie prowadzimy nabór na stanowisko: Koordynator zespołu eventowego
Miejsce pracy: Płock
Ogłoszenie ważne do: 20.12.2023

Przykładowe obowiązki:

  • tworzenie koncepcji i scenariuszy wydarzeń zgodnie z oczekiwaniami klientów
  • przygotowywanie szczegółowych briefów dla podwykonawców oraz zespołu projektowego
  • wycenianie potrzebnych elementów i usług w ramach projektów eventowych
  • nadzorowanie i koordynowanie działań podczas realizacji wydarzeń
  • zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta oraz budowanie trwałych relacji z partnerami i dostawcami
  • koordynacja montażu
  • współpraca z zespołem projektowym w celu zapewnienia płynności przebiegu wydarzenia

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w organizacji eventów
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i doradzania w kwestiach technicznych
  • prawo jazdy kategorii B (realizacje na terenie Polski)
  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • kreatywność i zdolność do tworzenia innowacyjnych koncepcji eventów
  • umiejętność negocjacji oraz budowania pozytywnych relacji z klientami i dostawcami
  • znajomość rynku usług eventowych oraz aktualnych trendów
  • posiadanie własnych kontaktów branżowych (mile widziane)

Pracując u nas możesz liczyć na:

  • pracę w pełnym wymiarze etatu,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dużą elastyczność we wdrażaniu własnych pomysłów,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy,
  • benefity finansowe i pozafinansowe

Zgłoszenie na stanowisko powinno zawierać:

  • życiorys zawodowy (CV),
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych*

Proszę o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@centrumedukacji.pl
wpisując w temacie wiadomości:  Koordynator zespołu eventowego

Kandydatów prosimy o uwzględnienie w dokumentach aplikacyjnych poniższych zapisów:

Wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Centrum Edukacji Sp.  z o.o. w celu realizacji innych (w tym przyszłych) procesów rekrutacyjnych.
(* niepotrzebne skreślić)

Wyrażona zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na proces rekrutacji. Może Pani/Pan w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych listownie na adres Centrum Edukacji Sp. z o.o., Płock, ul. Kobylińskiego 25, przez e-mail: daneosobowe@centrumedukacji.pl. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem

DODATKOWE INFORMACJE

1. Przesłane przez Pana / Panią dokumenty aplikacyjne nie będą zwracane.
2. Centrum Edukacji Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Marki Grupy ORLEN