Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Półkolonie językowe ZIMA 2023

03-01-2023  

Szanowni Państwo, 
zapraszamy na nasze półkolonie językowe, które kierujemy do dzieci w wieku 5-11latTo połączenie nauki i zabawy, czas wypełniony spotkaniami z rówieśnikami, zorganizowanymi wycieczkami, zajęciami języka angielskiego, a wszystko to pod okiem naszych czujnych lektorów.

Zajęcia odbywają się w godzinach 8:00- 16:00, a w ramach nich zapewniamy jednodaniowy obiad i podwieczorek oraz opiekę pedagogiczną. Wszystkie dodatkowe wyjścia i atrakcje wliczone są w cenę turnusu.

W programie min.:
Turnus "Artystyczno-językowy" - 13-17 lutego 2023

 • ​​Wycieczka całodniowa do Torunia połączona z wizytą w ŻYWYM MUZEUM PIERNIKA
 • ​Warsztaty „Zdrowe słodycze”- czy w ogóle istnieją? Wszystko co słodkie jest uznawane za niezdrowe i powinno być bardzo ograniczane w naszej diecie. Przełamiemy stereotypy zapraszając na warsztaty, gdzie dzieciaki będą miały okazję stworzyć zdrowe i pyszne słodycze. Bez grama cukru, za to z odpowiednią dawką zabawy i humoru. 
 • Makramowe ozdoby. Moda na makramowe wyroby zagościła u nas na dobre- jedni mówią, że ze względu na ich niesamowicie piękny wygląd, inni znajdują w nich również inne walory- wyciszają i uspokajają, są świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Sprawdzimy czy naprawdę tak jest. 
 • Warsztaty kulinarne z kucharzem z prawdziwego​ zdarzenia– praca w grupach tworzymy: czekoladowe owoce, muffinki, gofry, a także kolorowe kanapki
 • Bal Karnawałowy- nic dodać nic ująć, skoro karnawał to niemalże jak w Rio zapraszamy na dzień pełen atrakcji – tańce, gry, zabawy, weneckie maski czyli karnawałowy rollercoaster z całego świata. 
 • Zanurzymy się w świat filmu, a okrasimy to słodko-słoną ucztą -  wata&popcorn

Turnus "Sportowo-językowy" - 20-24 lutego 2023

 • ​Wycieczka całodniowa do parku rozrywki Mandoria, bo jeśli szaleć to na całego, jeśli szukać skarbów to z piratami, a  jeśli karuzele to tylko najwyższe. Zabierzemy dzieciaki do jednego z  największych parków rozrywki i zapewnimy moc atrakcji przez cały dzień!
 • Trening karate- o co w tym naprawdę chodzi, czemu wszyscy się sobie kłaniają i jakie zasady są w tym sporcie najważniejsze? Wszyscy wiemy, ale tak naprawdę wiemy niewiele, a może to sport któremu warto przyjrzeć się bliżej, spróbować czy to coś dla nas? Warsztaty karate na naszych półkoloniach to najlepsza okazja, żeby zmierzyć się z karate i spróbować swoich sił z Instruktorem Płockiego Klubu Karate Kyokushin
 • Czy taniec to też sport ? Wiele osób twierdzi, że zdecydowani tak. Zaprosimy więc dzieciaki na prawdziwie sportowy bal karnawałowy połączony z krótkim kursem tańca, bo każdy tańczyć może, trochę lepiej lub trochę gorzej….
 • Ścianka wspinaczkowa to wyzwanie, które uwielbiają i młodsi i starsi – koordynacja, skupienie, spokój, wszystkie te umiejętności przetestujemy zdobywając szczyty 
 • A na deser... dalekowschodnia kultura kraju kwitnącej wiśni i tajemnice MANGI!

Ponadto czeka nas wiele gier, zabaw edukacyjnych, elementów języka angielskiego dopasowanych tematycznie do każdego dnia, zabaw integracyjnych z wykorzystaniem naszego zaplecza!

Koszt: 599,00 zł/tydzień 

Dokumenty do pobrania:

ferie.png

Aktualność

 
 
 

Marki Grupy ORLEN