Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Półkolonie językowe w ramach projektu „WAKACJE z ORLENEM”

17-06-2024  Aktualności


FORMA_PODSTAWOWA_POZYTYW.jpg ​

CE_Logo_25_lat_podstawowe.png
 
ORLEN oraz Centrum Edukacji Sp. z o.o.  zapraszają dzieci z Płocka i okolic na półkolonie językowe. W zajęciach będą mogły brać udział dzieci w wieku 5-11 lat tj. roczniki 2013-2019. Udział w półkoloniach jest bezpłatny. Organizator zapewnia wyżywienie (jednodaniowy obiad  i podwieczorek). Karty zgłoszeniowe i inne wymagane dokumenty można pobrać od dziś na stronie internetowej www.centrumedukacji.pl. Sponsorem tytularnym półkolonii językowych jest ORLEN. 

Dwa turnusy półkolonii językowych w ramach projektu „WAKACJE z ORLENEM” prowadzone przez Centrum Edukacji Sp. z o.o. odbędą się w Płocku przy ulicy Kobylińskiego 25, w terminach: 5-9 sierpnia 2024 roku  (I turnus) oraz 19-23 sierpnia (II turnus).

Warunkiem zgłoszenia dziecka do udziału w półkoloniach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami i osobiste dostarczenie go w dniu 26 czerwca 2024 r. (środa) w godzinach 16.00-18.00 do Centrum Edukacji Sp. z o.o. ul. F. Kobylińskiego 25. Ilość miejsc na półkolonie jest ograniczona – 25 osób w każdym turnusie. O zakwalifikowaniu się dziecka decyduje kolejność zgłoszeń. Lista osób przyjętych do udziału w półkoloniach językowych zostanie opublikowana w dniu 28 czerwca 2024 roku w godzinach popołudniowych na stronie internetowej www.centrumedukacji.pl.

Oferta półkolonii skierowana jest do dzieci z Płocka i gmin ościennych Stara Biała, Łąck, Gąbin, Słupno, Radzanowo, Nowy Duninów urodzonych w latach 2013–2019, które chciałyby uczestniczyć w półkoloniach językowych połączonych z wieloma dodatkowymi atrakcjami jak całodniowe wycieczki, warsztaty artystyczne i sportowe takie jak treningi piłki nożnej, koszykówki, ścianka wspinaczkowa. Codzienne aktywności przeplatane będą elementami języka angielskiego w formie gier i zabaw językowych, aktywizujących przede wszystkim umiejętności mówienia i podstawowej komunikacji.​

Dokumenty:
Zapraszamy!
Zespół Szkoły Języków Obcych
tel. 24 365 86 19

1.jpgAktualność

 
 
 

Marki Grupy ORLEN