Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Wakacyjne kursy językowe 2015

09-06-2015  Aktualności

Szanowni Państwo,
okres wakacyjny to idealny moment na szybką i skuteczną naukę języka. Zachęcamy do wykorzystania tego czasu na udział w kursach językowych w naszej Szkole.
 
W naszej wakacyjnej ofercie znajdziecie Państwo:
 
ü  intensywne kursy wakacyjne "jeden semestr w jeden miesiąc"- na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, zajęcia  odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku po 135 minut - przez cały miesiąc realizujemy program jednego semestru!!! Koszt kursu  600zł za 60 godzin nauki (zajęcia poranne dla młodzieży, popołudniowe dla dorosłych)
 
ü  dwutygodniowe kursy konwersacyjne z Native Speakerem - masz podstawy języka, ale trudno Ci się wypowiedzieć w języku angielskim??? To kurs stworzony dla Ciebie! Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku po 90 minut .
    Koszt 250zł za 20 godzin (zajęcia poranne dla młodzieży, popołudniowe dla dorosłych)
 
ü  zajęcia indywidualne w atrakcyjnej, wakacyjnej cenie - dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych Słuchaczy 45zł za 45minut z lektorem polskim, 60zł za 45 minut zajęć z Native Speakerem (harmonogram zajęć dostosowany do oczekiwań Słuchacza)
 
Zajęcia rozpoczynamy już od LIPCA!!!
 
Zapraszamy do sekretariatu Szkoły Języków Obcych Centrum Edukacji Grupa Orlen gdzie przez cały miesiąc czerwiec prowadzimy rekrutację na WAKACYJNE KURSY JĘZYKOWE i pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniej grupy językowej.
 
ce billbord wakacyjne kursy jezykowe 2015.jpg

 

Aktualność

 
 
 

Marki Grupy ORLEN