Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Negocjacje i trening kontroli emocji i stresu permanentnego w konwencji wyszkolenia służb specjalnych

05-10-2011  Aktualności

SPOKOJNIE, TO TYLKO ZAMACH
CZYLI
KONWENCJA SZKOLENIA SŁUŻB SPECJALNYCH W CENTRUM EDUKACJI
 
 
W ramach jesiennej oferty Centrum Edukacji Sp. z o.o. rozszerza wachlarz proponowanych szkoleń o nowe tytuły szkoleniowe: Trening kontroli stresu – zarządzanie stresem, Ocena typów osobowości pracowników i kandydatów do pracy, Negocjacje i trening kontroli emocji oraz stresu permanentnego.  Jednak nie tylko nowe tytuły zasługują na uwagę. Centrum Edukacji poszukując innowacyjnych rozwiązań proponuje szkolenia  odbywające się w konwencji wyszkolenia służb specjalnych, która wyzyskuje ekstremalne metody szkoleniowe,  prowadzący zaś to zespół specjalistów w wyszkoleniu  emocjonalnym oraz specjalista badań wariograficznych i technik wywiadu śledczego. Centrum Edukacji Grupa ORLEN nawiązało współpracę z trenerami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w szkoleniu funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu, MON, MSZ, MSWiA oraz kadry czołowych banków Polski i Europy.
Z tej niekonwencjonalnej propozycji skorzystało już kilka grup zamkniętych. Uczestnicy oceniają szkolenia jako bogate w różnorodne techniki możliwe do zastosowania w praktyce zawodowej, prowadzone przystępnym i efektywnym językiem, wykraczające formą i treścią poza standardowe propozycje szkoleniowe. Pozytywnie zaskakują elementy ćwiczeń ze zwierzętami (m.in. usypianie węża na klatce piersiowej, ćwiczenia ze skorpionami) podobne do tych, które towarzyszą treningom strzelców wyborowych. Dzięki nim uczestnicy szkoleń nabywają wiedzy odnośnie własnej odporności na skrajne emocje, a trenerzy na podstawie tej wiedzy dostarczają narzędzi do samodoskonalenia i ewaluacji.
Więcej o mechanizmach kontroli emocji i nowych metodach szkoleniowych przeczytają Państwo w wywiadzie przeprowadzonym z głównym trenerem naszych szkoleń – Jakubem Spyrą: 
www.focus.pl/cywilizacja/zobacz/publikacje/spokojnie-to-tylko-zamach/.
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą, organizujemy szkolenia w konwencji treningów służb specjalnych dla grup zamkniętych, przyjmujemy również zgłoszenia indywidualne. Szczegółowe informacje uzyskają Państwo pod nr tel. (024) 365 86 26.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN