Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Centrum Edukacji przyczyniło się do sukcesu Projektu

24-10-2007  Aktualności

​Centrum Edukacji otrzymało wyróżnienie od Duńskiego Instytutu Technologicznego, Firma 2000 oraz Policy & Action Group Uniconsult podczas konferencji, która odbyła się w 23 października 2007 w Hotelu Merkury F. Chopina w Warszawie.

Projekt "Zwiększenie innowacyjności sektora MŚP" realizowany był na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem warsztatów oraz szkoleń organizowanych w ramach Projektu było przełamanie wszelkich barier w "sięganiu po innowacyjność" i wsparcie polskich przedsiębiorstw w budowaniu konkurencyjnej pozycji w oparciu o rozwój i wdrażanie innowacji. Wykwalifikowani trenerzy postarali się uświadomić przedsiębiorcom, że innowacyjność firmy niekoniecznie musi oznaczać ponoszenie przez nią dużych nakładów finansowych, bowiem istnieje wiele źródeł współfinansowania, czy wsparcia działalności innowacyjnej, z których przedsiębiorstwa powinny nauczyć się korzystać.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN