Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Centrum Edukacji oficjalnym Partnerem SPR Wisła Płock

19-11-2021  Aktualności

Oficjalny Partner 10.png
W ramach podpisanej umowy, obcojęzyczni zawodnicy SPR Wisły Płock będą uczestniczyć w zajęciach języka polskiego, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

„Zależy nam, aby nasi zawodnicy czuli się komfortowo w naszym mieście, swobodnie porozumiewali się w języku polskim nie tylko na boisku, ale również poza nim. Współpraca z najlepszą szkołą językową w Płocku - Szkołą Języków Obcych Centrum Edukacji jest dla nas kluczowa w tym aspekcie. Zawodnicy, jak i trener przez najbliższy rok będą regularnie uczęszczać na lekcje języka polskiego” – komentuje kierowniczka działu marketingu i reklamy SPR Wisły Płock, Justyna Gawlińska.

Szkoła Języków Obcych Centrum Edukacji zapewnia najwyższej jakości usługi językowe, poprzez indywidualne podejście do każdego Klienta, a także bogatą ofertę kursów i warsztatów językowych

„Jest  nam niezmiernie miło, że w progach naszej szkoły będziemy mieli przyjemność gościć zawodników i trenera SPR Wisły Płock i jak zwykle dołożymy wszelkich starań, żeby był to nie tylko przyjemny, ale również  bardzo efektywnie spędzony czas - a wyniki przynajmniej tak dobre, jak te naszej drużyny na boisku”- dodaje Prezes Centrum Edukacji, Marcin Puchalski.

W ramach współpracy z Partnerem cyklicznie przygotowywane będą specjalne oferty dla kibiców oraz wspólne akcje promocyjne, mające na celu zachęcić płocczan do nauki języków obcych.


Aktualność

 
 
 

Marki Grupy ORLEN