Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Centrum Edukacji Grupa ORLEN zostaje z Nafciarzami!

06-12-2022  Aktualności

Centrum Edukacji Grupa ORLEN zostaje z Nafciarzami! Przedłużyliśmy współpracę z SPR Wisłą Płock o kolejny rok. Kibice mogą liczyć na zniżki na kursy językowe w placówce z wieloletnim doświadczeniem!

SPR Wisła Płock nawiązała z nami współpracę w listopadzie ubiegłego roku. Od tamtej pory zagraniczni zawodnicy ORLEN Wisły Płock rozpoczęli lekcje języka polskiego, których efekty można było oglądać w mediach społecznościowych klubu oraz podczas rozmów z Nafciarzami. Dla kibiców płockiej Wisły przygotowaliśmy natomiast specjalne zniżki na kursy językowe. Teraz razem z Klubem zadecydowaliśmy o przedłużeniu umowy o kolejny rok, a w jej ramach Nafciarze nadal będą mogli szkolić swoje umiejętności w zakresie języka polskiego, zaś fani ORLEN Wisły Płock mogą spodziewać się kolejnych akcji marketingowych SPR Wisły Płock i Centrum Edukacji Grupa ORLEN!

Nasza placówka szkoleniowa, posiada 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń językowych nie tylko lokalnie, ale również poza granicami naszego miasta. W bogatej ofercie Centrum Edukacji, znajdują się lekcje z języka: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, rosyjskiego, francuskiego, czeskiego, hiszpańskiego oraz polskiego – specjalnie dla obcokrajowców. Centrum Edukacji Grupa ORLEN znalazła się w na siódmym miejscu, wśród wszystkich szkół językowych w Polsce, w rankingu Book of Lists 2018.

Zapraszamy i zachęcamy do zapisów na kursy językowe w Centrum Edukacji Grupa ORLEN!​​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN