Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Dzieci i młodzież
Nasza Szkoła dba o to, aby nasi najmłodsi oraz nastoletni Słuchacze zdobywali doświadczenia językowe, które nie ograniczają się jedynie do szkolnej ławki. Stąd od kilku lat realizujemy koncepcję naszch letnich oraz zimowych spotkań w formie półkolonii językowych lub warsztatów z Native Speakerem. Chcemy tym samym pokazać uczestnikom, że język angielski to nie tylko skostniałe i nieciekawe struktury gramatyczne, ale przede wszystkim żywy język tak niezbędny w codziennej komunikacji i swobodnym funkcjonowaniu w otwartym, międzykulturowym środowisku. 


Półkolonie językowe

Półkolonie językowe organizowane przez naszą szkołę w okresie wakacji i ferii zimowych dla dzieci w wieku 6-12lat. To połączenie nauki i zabawy, czas wypełniony spotkaniami z rówieśnikami, zorganizowanymi wyjściami, zajęciami języka angielskiego, a wszystko to pod okiem naszych czujnych lektorów.

Zajęcia odbywają się w godzinach 8:00- 16:00, a w ramach nich zapewniamy jednodaniowy obiad i podwieczorek oraz opiekę pedagogiczną. Wszystkie dodatkowe wyjścia i atrakcje wliczone są w cenę turnusu.

Koszt: 689,00 zł/tydzień Warsztaty z Native Speakerem

Zajęcia dedykowane są dla młodzieży 12-16 lat i skupiają się przede wszystkim na swobodzie komunikacji i przełamywaniu barier językowych. Warsztaty organizowane są w okresie wakacji i ferii zimowych, w godzinach 10:00- 15:00. 
Zapewniamy atrakcyjną formę spotkań z lektorami natywnymi, wspólne wyjścia, rozmowy, które sprawiają, że komunikacja w języku angielskim staje się naturalniejsza.

W trakcie warsztatów zapewniamy jednodaniowy obiad dla uczestników, wszystkie atrakcje i wyjścia są w cenie zajęć.
Terminy letnich warsztatów: WKRÓTCE

​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN