Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Jubileusz 15-lecia Spółki
Uroczysta gala z okazji jubileuszu 15-lecia Centrum Edukacji Grupa Orlen odbyła się 26 września 2014 roku w Teatrze Dramatycznym w Płocku. Uroczysty wieczór, brawurowo i z poczuciem humoru, poprowadzili Tadeusz Rutkowski, Prezes Centrum Edukacji Sp. z o.o. i Andrzej Kisielewski, Przewodniczący Rady Nadzorczej Spółki.
 
Gospodarze powitali gości, przypomnieli historię powstania firmy i pochwalili się osiągnięciami Centrum Edukacji w ciągu 15 lat jej działalności.
 
- Spółka zmężniała i okrzepła budując wartość marki, walcząc o godne miejsce na szkoleniowej mapie Polski, od kilku lat lokując się w czołówce największych firm szkoleniowych w Polsce - podkreślał Przewodniczący Rady Nadzorczej. - Naszą dewizą jest perfekcyjna dbałość o klienta. Zapewnienie słuchaczom najlepszych trenerów, najlepszych warunków do prowadzenia szkoleń. Na przestrzeni lat organizowaliśmy różne formy szkoleniowe, od małych, drobnych do realizacji dużych projektów, takich jak Akademia Sprzedaży dla PKN ORLEN czy Bezpieczna Stacja.
 
- Należy w tym miejscu podkreślić ogromną rolę, jaką w początkowym okresie działalności odegrała Gdańska Fundacja Kształcenia Menadżerów, która w głównej mierze była dostarczycielem know how dla realizowanych projektów szkoleniowych - uzupełniał Tadeusz Rutkowski.
 
Spółka odnalazła się na trudnym rynku szkoleń. W rankingu „Book of Lists” za rok 2013 Centrum Edukacji uplasowała się na piątym miejscu wśród kilku tysięcy firm szkoleniowych w kraju. Z kolei Szkoła Języków Obcych CE znalazła się na szesnastym miejscu w Polsce. Firma ma więc powody do zadowolenia i satysfakcji.
 
- Miłe jest poczucie zadowolenia, ale to usypia. Miłe jest poczucie spełnienia, ale to zniewala. Ważne jest poczucie wartości, której ramy określają klienci i niezależni obserwatorzy. Cieszymy się z tego, co mamy. To na zrębach dotychczasowych dokonań będziemy budować naszą przyszłość. Chcemy iść do przodu, rozwijać się – mówił w czasie gali prezes Rutkowski.
 
Szefowie spółki dziękowali wszystkim obecnym i byłym pracownikom firmy, bez których nie byłoby możliwe osiągnięcie sukcesu. Dyplom uznania od Marszałka Województwa Mazowieckiego otrzymali pracownicy Centrum Edukacji: Małgorzata Rogowicz – Krzeszewska, Joanna Lisiewska, Anna Kowalska, Aneta Pianka, Jan Gzylewski, Irena Gzylewska, Bożena Szatkowska. Życzenia złożyli m.in. Krystian Pater, Członek Zarządu PKN ORLEN, Prezydent Miasta Płocka oraz instytucje i firmy pracujące na co dzień ze spółką.
 
W ramach gali goście obejrzeli przezabawną komedię w reżyserii Stefana Friedmanna „Weekend z kochankiem”.
 
Po spektaklu Marek Mokrowiecki, dyrektor teatru zapowiedział niespodziankę od zespołu płockiej sceny. Aktorki teatru Katarzyna Anzorge i Hanna Chojnacka wprowadziły wózek, na którym znajdowała się ogromna podświetlona liczba „15”, a pod nią… maleńki torcik. Niezwykle zaskoczony Prezes Tadeusz Rutkowski, postanowił zrewanżować się zespołowi teatru i w rewanżu podarował, szampana… w wersji mini, którego na wielkiej tacy wniosły hostessy z Zespołu Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza. Goście wychodzili w doskonałych humorach.

Do zobaczenia za pięć lat…
 
 

Marki Grupy ORLEN