Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Wakacje z ORLENEM - półkolonie językowe 2019

26-06-2019  Aktualności


polkolonie_2019.jpg 
 
ORLEN zaprasza dzieci na wakacje z językiem angielskim.
 
Bezpłatne półkolonie językowe dla dzieci w wieku 7 - 11 lat zorganizuje PKN ORLEN wraz z Centrum Edukacji GRUPA ORLEN, które odbędą się w ramach programu WAKACJE z ORLENEM.  

Bezpłatne półkolonie językowe dla 50 dzieci odbędą się w dwóch turnusach 19 – 23 sierpnia oraz 26 - 30 sierpnia w godzinach od 8:00 do 16:00. 
Zajęcia będą obejmowały nie tylko naukę j. angielskiego, ale także zabawę na świeżym powietrzu. Nauczyciele zaplanowali m.in. lekcję zdrowego żywienia połączoną z warsztatami jogi, zajęcia z robotyki, naukę wakeboardingu i wspólne zabawy na plaży, podróż Ciuchcią Tumską oraz wizytę w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej. Uczestnicy półkolonii będą również pokonywać przeszkody w parku linowym. Na każdy dzień została zaplanowana solidna dawka angielskich słówek i wyrażeń nawiązująca tematycznie do zaplanowanych atrakcji. Odwiedzimy angielską restaurację, poznamy słówka niezbędne na wakacyjnych wojażach, a także „polecimy” samolotem na zagraniczną wycieczkę. Podczas półkolonii dzieciom zapewniona zostanie zbilansowana dieta w postaci jednodaniowego obiadu oraz podwieczorku. Zajęcia będą odbywały się w  siedzibie Centrum Edukacji GRUPA ORLEN przy ul. Kobylińskiego 25 w Płocku.

O kwalifikacji dziecka do udziału w półkoloniach będzie decydować kolejność składanych wniosków
Rekrutacja na półkolonie (przyjmowanie kart zgłoszeniowych i oświadczeń)  odbędzie się w dniu 2 lipca w godzinach 16:00 -18:00 w Domu Technika przy ul. Kazimierza Wielkiego 41. Aktualność

 
 
 

Marki Grupy ORLEN