Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
#NOWOŚĆ! - warsztaty językowe dla ÓSMOKLASISTÓW oraz PIERWSZOKLASISTÓW

16-08-2021  Aktualności

 

Szanowni Państwo, 

w ostatnich dniach wakacji zapraszamy na warsztaty dla młodzieży, które pomogą zacząć nowy rok szkolny z większą pewnością siebie i zrobić świetne pierwsze wrażenie na pierwszych lekcjach angielskiego!

  • BACK TO SCHOOL - to wakacyjne warsztaty językowe dla ósmoklasistów, którzy chcą w przyjemny i bezstresowy sposób zacząć przygotowania do powrotu do szkoły oraz egzaminu. Nadrobimy nieco zaległości ubiegłorocznego lockdownu i przymusowej pracy zdalnej. Oferta obejmuje pięć dni zajęć, podczas których słuchacze pracują nad rozwinięciem kompetencji językowych wymaganych na egzaminie. Za główny cel warsztatów stawiamy sobie przygotowanie i przybliżenie formuły egzaminacyjnej. Dodatkowym plusem warsztatów jest nacisk, jaki kładziemy na komunikację i swobodne mówienie w języku angielskim. Każdy ze słuchaczy otrzyma na zakończenie zajęć kompendium wiedzy w formie skoroszytu podsumowującego wszystkie realizowane w trakcie warsztatów zagadnienia plus dodatkowe ćwiczenia z każdego omawianego działu.
                  
                  Termin: 23-27.08.2021 godzina 10.00-12.35 (codziennie 3h x 45minut zajęć)
                    
                  Cena: 200,00PLN/15h

                                                             Zgoda_na_wykorzystanie_wizerunku_dziecka.pdfZgoda_na_wykorzystanie_wizerunku_dziecka.pdf Klauzula_informacyjna.pdfKlauzula_informacyjna.pdf


BtS.png


  • NEW SCHOOL, NEW LIFE - warsztaty językowe dla uczniów pierwszych klas szkół średnich zaczynających przygodę z językiem angielskim w nowej szkole. Oferta obejmuje pięć dni zajęć konwersacyjnych, podczas których uczniowie przygotują się do pierwszych lekcji języka angielskiego w swoich nowych szkołach, które niejednokrotnie są bardzo stresujące i rzucają ich na głęboką wodę, kiedy okazuje się, że komunikacja na zajęciach odbywa się wyłącznie w języku angielskim. Celem warsztatów jest praca nad swobodnymi wypowiedziami, spontanicznymi reakcjami i wyrażaniem opinii na różnorodne tematy.

    W praktyce postaramy się również popracować nad teorią – na przykładach zaczerpniętych z zajęć wytłumaczymy zawiłości gramatyczne, które mogą okazać się przeszkodą w wyrażeniu swojego punktu widzenia, jak również przypomnimy sobie słówka, których będzie brakowało w trakcie mówienia.

                  Termin: 23-27.08.2021 godzina 13.00-15.35 (codziennie 3h x 45minut zajęć)

                  Cena: 200,00PLN/15h

                                                             Zgoda_na_wykorzystanie_wizerunku_dziecka.pdfZgoda_na_wykorzystanie_wizerunku_dziecka.pdf Klauzula_informacyjna.pdfKlauzula_informacyjna.pdfZAPISY : 24 365 86 19 lub sjo@centrumedukacji.pl

Zapraszamy!

 

grafika.png

 
 

Aktualność

 
 
 

Marki Grupy ORLEN