Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Komunikat o zmianie terminu rejsów przyrodniczych po Wiśle z 6.07 na 3.08

05-07-2019  

Informujemy, że PKN ORLEN w porozumieniu z Żeglugą Płocką podjął decyzję o odwołaniu dwóch rejsów przyrodniczych po Wiśle, które miały się odbyć 6 lipca br. (sobota) , o godz. 9:30 i 13:00. Decyzja zapadła w oparciu o zapowiadane na ten dzień złe warunki pogodowe (silny wiatr i opady deszczu), w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników rejsów oraz trudne warunki do obserwacji przyrody.
 
Wszystkie osoby, które są posiadaczami bezpłatnych biletów na rejsy z datą 6 lipca br. zapraszamy na kolejny wyznaczony termin rejsów tj. 3 sierpnia br. (sobota) o godzinach wskazanych na biletach tj. 9:30 lub 13:00.
 
Pozostałe warunki udziału w rejsach nie uległy zmianie:
·         Warunkiem udziału w rejsie będzie okazanie bezpłatnego biletu.
·         W rejsy popłyniemy statkiem Żeglugi Płockiej „Marianna”. Na pokład statku wejdziemy od strony ul. Rybaki 6 (Bulwary Wiślane).
·         Wszystkich uczestników rejsów zapraszamy 15 minut przed czasem, ponieważ w rejs wypłyniemy punktualnie o zaplanowanych godzinach.
·         Dzieci mogą wziąć udział w rejsie tylko pod nadzorem rodziców lub opiekunów.
·         Na jedną osobę dorosłą lub dziecko przypada jeden bilet.
·         Prosimy zabrać ze sobą lornetki do obserwacji przyrody!
 
Odwołanie rejsów traktowano jako ostateczność. PKN ORLEN zastrzegał takie rozwiązanie w komunikacie prasowym oraz na biletach przekazanych uczestnikom.

Aktualność

 
 
 

Marki Grupy ORLEN