Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Smyko-Multisensoryka ®-szkolenie certyfikacyjne I stopnia dla profesjonalistów

27-02-2018  

​ 
Smyko-Multisensoryka ®-szkolenie certyfikacyjne I stopnia dla profesjonalistów-
 
to jedyne zajęcia sensoryczne, których program został stworzony w oparciu o teorię integracji sensorycznej przez doświadczonego pedagoga, terapeutę integracji sensorycznej.
 
Smyko- MULTISENSORYKA® są zajęciami o charakterze:
Rozwojowym- wspierają całościowy rozwój dziecka (integrację sensoryczną).
Profilaktycznym- zapobiegają powstawaniu deficytów sensorycznych - związanych z tzw. deprywacją sensoryczną (czyli zbyt małą ilością różnorodnych bodźców potrzebnych do prawidłowego rozwoju). Zapobiegają również pogłębianiu się istniejących już deficytów sensorycznych.
Przesiewowym- prowadzący jest w stanie wstępnie określić profil sensoryczny dziecka- jeśli dziecko nadmiernie poszukuje lub konsekwentnie unika pewnych bodźców sensorycznych. Jest to pierwszy krok w celu wykrywania zaburzeń integracji sensorycznej.
Edukacyjnym- rodzice i opiekunowie dowiadują się w jaki sposób prawidłowo stymulować zmysły maluszka poprzez proste aktywności i zabawę.
 
DLA KOGO ?
Zajęcia są skierowane do wszystkich nauczycieli, wychowawców dzieci od 6 miesiąca do 6 roku życia, a nawet starszych i ich rodziców lub opiekunów.
 
(Więcej informacji w załączonej ofercie)
 
Termin:  08  - 07 kwietnia 2018r. 
Miejsce kursu: Siedziba Centrum Edukacji Sp. z o.o. w Płocku.
Karta szkolenia:KARTA ZGŁOSZENIA-Smyko-Multisensoryka.pdfKARTA ZGŁOSZENIA-Smyko-Multisensoryka.pdf
 
Wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia prosimy przesłać e-mailem na adres: cku@centrumedukacji.pl lub dostarczyć osobiście do Centrum Edukacji Sp. z o.o., Al. F. Kobylińskiego 25, Płock – pokój 29
 
 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN