Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Sesja egzaminacyjna TELC

09-04-2018  Aktualności

Szanowni Państwo,
 
serdecznie zapraszamy do zapisów na otwartą sesję egzaminacyjną telc na poziomach A2/B1, B1/B2 oraz B2, która odbędzie się w naszej Szkole w dniu 23 czerwca 2018 roku. Zapisy na egzaminy prowadzimy do 10 maja 2018 roku w sekretariacie naszej Szkoły Języków Obcych.
 
Niewątpliwą zaletą egzaminu telc jest możliwość jego zdania na każdym poziomie zaawansowania, bez dodatkowego przygotowania egzaminacyjnego, a tym samym możliwość uzyskania certyfikatu honorowanego na terenie całej Unii Europejskiej, już po kursie otwartym.
 
Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi egzaminu oraz dokumentami niezbędnymi przy rejestracji:
 
1. DEKLARACJA DEKLARACJA.docDEKLARACJA.doc

2.  telc informacje o egzaminie telc ulotka ceny 2018.pdftelc ulotka ceny 2018.pdf


Zapraszamy!
Zespół Szkoły Języków Obcych
tel. 24 365 86 19

telc 2018.png


​​

Aktualność

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN