Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
AKREDYTOWANE SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI w Płocku

09-05-2018  

pm_banner.jpg

 

ZAPRASZAMY NA AKREDYTOWANE SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI

w Płocku:

PRINCE2®, PMP®/CAPM®, Agile Project Management

 
  

Jeśli chcesz zdobyć lub rozwinąć swoje kompetencje kierownika projektów, w oparciu o globalne standardy – zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą kursów i szkoleń z Zarządzania Projektami

Przy tej propozycji do współpracy Centrum Edukacji Grupa ORLEN  jako partnera merytorycznego, zaprosiło PM Experts  - eksperta, który od 2004 roku zajmuje się szkoleniami i doradztwem na całym świecie, dzięki czemu dysponuje wyjątkową ekspertyzą i może zademonstrować w praktyce najlepsze standardy.

 

pmexperts.jpg

 

 

  • PROJECT MANAGEMENT INSTITUTE (PMI®) - od 2007 roku jest akredytowanym przy Project Management Institute dostawcą szkoleń z zakresu zarządzania projektami – PMI® Registered Education Provider (R.E.P.) o nr 2666. Jest to gwarancja wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych przez pmexperts.
  • Jako pierwsi w Polsce  w 2011 uzyskali  status PMI® Registered Consultant. Ten globalny rejestr firm konsultingowych potwierdza spełnianie najwyższych standardów i stosowania dobrych praktyk w usługach doradczych.
  • od 2016r. j  Złoty Sponsor PMI Poland Chapter.

 

PMI® to największa na świecie organizacja zrzeszająca profesjonalistów pracujących w środowisku projektowym. Jednymi z jej działań jest opracowywanie standardów zarządzania projektami i przeprowadzanie egzaminów prowadzących do certyfikacji zawodowych.

 

pr.jpg

 
 
 
 
  • APMG International – Axelos - od 2010 r. jest  akredytowaną jednostką szkoleniową (Accredited Training Organization, ATO) w zakresie zarządzania projektami według metodyki PRINCE2®. Realizują szkolenia przygotowujące do egzaminów PRINCE2® Foundation  i PRINCE2® Practitioner oraz w imieniu APMG prowadzi egzaminy.

APMG jest światowym organem akredytacyjnym, który projektuje i dostarcza systemy kwalifikacyjne oparte na wiedzy dla pracowników, procesów oraz organizacji.

 

Kursy certyfikowane

Aktualność

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN