Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Dzień Mamy 2018
Orlen_dzienM-v8_zewn-orlenpl-1200x300.png
Zapraszamy mamy w dniu ich święta do Amfiteatru
 
Strefa zdrowia i urody, występ kabaretu, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz koncert energetycznej grupy Pectus oferuje wszystkim płockim mamom PKN ORLEN w dniu ich święta. Na to wyjątkowe wydarzenie zapraszamy w sobotę, 26 maja, do Amfiteatru. Atrakcje dostępne będą już od godz. 17:00.
 
Ponad 3 500 wejściówek umożliwiających bezpłatny udział w tym wyjątkowym wydarzeniu zostanie rozdysponowanych dla mam w naszej siedzibie Centrum Edukacji Grupa ORLEN, przy Al. F. Kobylińskiego 25. Zgodnie z regulaminem, aby zapewnić komfort uczestniczkom imprezy oraz transparentne zasady dystrybucji zaproszeń, będą one wydawane paniom, które będąc mamą, chcą spędzić miło popołudnie w dniu swojego święta.
 
Wejściówki będzie można odebrać już od poniedziałku 14 maja w godzinach 8:00 -19.00. Wejście do budynku zostało ustalone od strony ulicy Kobylińskiego.
 
Dzień Mamy w płockim Amfiteatrze jest organizowany w ramach licznych projektów społecznych realizowanych pod hasłem ORLEN dla Płocka.
 
Dla wszystkich mam, które zechcą w tym dniu uczestniczyć w zabawie, zagra zespół Pectus, a uśmiech na twarzach będzie starał się dostarczyć kabaret „Pod Wyrwigroszem”. W tym dniu wszystkie mamy będą mogły także skorzystać z indywidualnych porad lekarzy dermatologów oraz specjalistów kosmetologów i dietetyków w specjalnie przygotowanej „Strefie dla zdrowia i urody”, którą będzie można odwiedzać od godz. 17.00 w Amfiteatrze.
 
W trakcie imprezy odbędą się także konkursowe niespodzianki, a do zdobycia będą atrakcyjne nagrody.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkie Mamy!
 
Do pobrania:

Plakat

Regulamin dystrybucji zaproszeń

 
 

Marki Grupy ORLEN